przejdź do treści
  • facebook
  • język migowy
  • BIP
  • Flaga Unii Europejskiej
  • Czyste Powietrze

Dmuchańce i fotobudka. Przedszkole zaprasza na wielki piknik!

23 Maja 2024

Dla najmłodszych i tych nieco starszych. W najbliższą sobotę porębski „Uszatek” zaprosi wszystkich chętnych do uczestnictwa w wielkim pikniku z niesamowitymi atrakcjami.

 

Będzie ich naprawdę dużo. Poczynając od występów artystycznych przedszkolaków, kończąc na zajęciach z zumby i pokazie udzielania pierwszej pomocy.

W najbliższą sobotę 25 maja, w ramach obchodów zarówno Dnia Matki, jak i Dnia Dziecka, porębskie przedszkole zaprasza na wielki festyn rodzinny, który rozpocznie się już o godz. 9.

- Przewidzieliśmy cały szereg rodzinnych atrakcji dla wszystkich mieszkańców - mówi Justyna Kłosowska, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie.

W programie festynu znalazły się m.in.: występy laureatów konkursu recytatorskiego i wokalnego, loteria fantowa, zumba z Edzią, teatrzyk pt. "Rzepka", pokaz tresury psów fotobudka, dmuchańce, tatuaże, balony, malowanie buziek a także piana party.

Miłośnicy sprzętu strażackiego, z bliska przyjrzą się wozowi gaśniczemu. Będą też  pokazy udzialania pierwszej pomocy oraz kawiarenka pod chmurką.

festyn

 

do góry