Challenge na najoryginalniej ozdobioną choinkę świąteczną

4 Grudnia 2020
Uwaga, stroimy choinki!
Urząd Miasta Poręba, Miejski Ośrodek Kultury oraz Klub "Jedność i przyszłość" i "Pozytywna Inicjatywa" serdecznie zapraszają do udziału w challenge'u na zdobienie choinek świątecznych!

Jest to kontynuacja wcześniejszego konkursu, który na stałe wpisał się w harmonogram świątecznych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną choinki zostaną ustawione przed budynkiem Urzędu Miasta Poręba oraz Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ważne aby ozdoby choinkowe były wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Zachęcamy wszystkich mieszkańców, placówki edukacyjne, społeczne, kulturalne do wzięcia udziału we wspólnej zabawie. Koordynatorem tej świątecznej akcji jest przewodnicząca Rady Miasta Poręba pani Elżbieta Kołodziej.

Zachęcamy do przyłączenia się do zabawy i wspólnego dekorowania choinek!
Akcja rusza 15 grudnia!