przejdź do treści

Informacja dotycząca punktu konsultacyjnego programu "Czyste powietrze"

8 Października 2020

Burmistrz Miasta Poręba informuje, że w dniu 21 października 2020 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie w Sali Konferncyjnej w godz. 1400 - 1700 zorganizowany będzie punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze” z udziałem przedstawicieli - ekspertów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach  (WFOŚiGW). Punkt konsultacyjny będzie miał charakter bezpośrednich konsultacji.

W punkcie konsultacyjnym eksperci WFOŚiGW odpowiedzą na pytania, udzielą  porad w zakresie termomodernizacji bądź wymiany źródła ogrzewania, pomogą w wypełnieniu wniosku o udzielenie dofinansowania w ramach w/w programu.

Zapraszamy do odwiedzenia punktu konsultacyjnego i bezpośredniego skorzystania z porad ekspertów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Jednocześnie przypominamy, aby podczas pobytu w punkcie konsultacyjnym pamiętać zachować o zachowaniu wymogów sanitarnych tj. zasłonięciu twarzy i nosa maseczką, dezynfekowaniu rąk, zachowaniu odpowiedniej odległości.

 

 

      

do góry