Spotkanie informacyjne dla mieszkańców - Efektywność Energetyczna
15 Maja 2026Drodzy Mieszkańcy,
serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek, 21 maja 2026 roku, o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.
Spotkanie zostanie przeprowadzone w związku z projektem pt.: "Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Porębie - Etap I." w ramach Funduszy Europejskich dla województwa Śląskiego 2021-2027.
Podczas spotkania poruszymy tematy związane z efektywnością energetyczną, odnawialnymi źródłami energii oraz działaniami na rzecz poprawy jakości powietrza. Uczestnicy dowiedzą się, jak w praktyce oszczędzać energię, korzystać z ekologicznych rozwiązań i dbać o środowisko na co dzień.
Dodatkowo przewidziano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.
Zapraszamy do udziału!
| Format | Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) | Pobierz | Zobacz |
|---|---|---|---|
| Kategoria: Aktualności | |||
|
Regulamin konkursu- Efektywność energetyczna–Sprawdź Swoją Wiedzę.pdf / 76.58KB
ilość pobrań: 23
|
Regulamin konkursu- Efektywność energetyczna–Sprawdź Swoją Wiedzę.pdf 76.58KB | zobacz | |