Spotkanie informacyjne dla mieszkańców - Efektywność Energetyczna

15 Maja 2026

Drodzy Mieszkańcy,

serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek, 21 maja 2026 roku, o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w związku z projektem pt.: "Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Porębie - Etap I." w ramach Funduszy Europejskich dla województwa Śląskiego 2021-2027.

Podczas spotkania poruszymy tematy związane z efektywnością energetyczną, odnawialnymi źródłami energii oraz działaniami na rzecz poprawy jakości powietrza. Uczestnicy dowiedzą się, jak w praktyce oszczędzać energię, korzystać z ekologicznych rozwiązań i dbać o środowisko na co dzień.

Dodatkowo przewidziano konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy do udziału!

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf Regulamin konkursu- Efektywność energetyczna–Sprawdź Swoją Wiedzę.pdf / 76.58KB
ilość pobrań: 23
Regulamin konkursu- Efektywność energetyczna–Sprawdź Swoją Wiedzę.pdf 76.58KB zobacz

do góry