Dziesiątki tancerzy na scenie MOK. To było naprawdę coś!

20 Października 2025

Kolorowe stroje, niesamowite choreografie, świetna muzyka. Tak w skrócie opisać można to, co działo się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie w minioną sobotę. Zobaczcie sami!

Zarówno ci z przedszkola, jaki i ci trochę starsi. W minioną sobotę na scenie, która specjalnie na tę okoliczność zamieniała się w parkiet, wystąpiły dziesiątki tanecznych talentów.

Zespoły, choć niektóre zupełnie amatorskie, przygotowały się do pokazów w ramach akcji „Event Taneczny - Roztańczony Powiat Zawierciański-Aktywność, Edukacja, Integracja”, bardzo profesjonalnie.

Grupy miały specjalne stroje (w zależności od muzyki – od długich, zwiewnych sukien, po sportowe kroje), przygotowaną i ćwiczoną nierzadko tygodniami choreografię. – To było prawdziwe taneczne widowisko. Myślę, że każdy miłośnik tańca nie wyszedł od nas nieukontentowany – podkreśla Karol Hadrych, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

Zaznaczmy, że wydarzenie zostało zorganizowane dzięki dofinansowaniu w wysokości 15 tys. zł, jakie otrzymał porębski MOK.

ZOBACZCIE GALERIĘ ZDJĘĆ Z IMPREZY:

do góry