przejdź do treści
 • facebook
 • język migowy
 • BIP
 • Flaga Unii Europejskiej
 • Czyste Powietrze

Aktualności

Znaleziono wiadomości: 1107.

 • Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S) Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)
  Aktualności Ochrona Środowiska
  17.06.2024 r.

  Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

  Od 1 do 28 czerwca 2024 r. na terenie całej Polski będzie prowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).
 • Piłka nożna i dmuchańce. Tak wyglądał Rodzinny Dzień Sportu w Porębie Piłka nożna i dmuchańce. Tak wyglądał Rodzinny Dzień Sportu w Porębie
  Aktualności
  17.06.2024 r.

  Piłka nożna i dmuchańce. Tak wyglądał Rodzinny Dzień Sportu w Porębie

  Emocji nie brakowało. Sobotni Rodzinny Dzień Sportu udał się znakomicie. Zobaczcie, co działo się na miejskim stadionie w Porębie.
 • „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie” „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie”
  Aktualności
  16.06.2024 r.

  „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie”

  Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza indywidualnych uczestników rynku finansowego na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie” organizowane w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji. 
 • Podłoga z żywicy! Mediateka nabiera kształtów Podłoga z żywicy! Mediateka nabiera kształtów
  Aktualności
  14.06.2024 r.

  Podłoga z żywicy! Mediateka nabiera kształtów

  Jasna w ogromne zielone grochy wyznaczające poszczególne strefy. Nowa żywiczna podłoga to jedna z nowości, które pojawiły się właśnie w nowo powstającej Mediatece.
 • Burmistrz zaprasza na Rodzinny Dzień Sportu
  Aktualności
  13.06.2024 r.

  Burmistrz zaprasza na Rodzinny Dzień Sportu

  Już w najbliższą sobotę 15 czerwca, na terenie miejskiego stadionu w Porębie, odbędzie się wielki Rodzinny Dzień Sportu.
 • Najmłodszy radny z wizytą u Prezydenta RP Najmłodszy radny z wizytą u Prezydenta RP
  Aktualności
  12.06.2024 r.

  Najmłodszy radny z wizytą u Prezydenta RP

  Niezwykła okazja do uściśnięcia ręki z głową państwa, a także zwiedzania Pałacu Prezydenckiego. W delegację do Warszawy pojechał najmłodszy radny z Poręby.
 • Porębscy strażacy ochotnicy dostali 200 tys zł Porębscy strażacy ochotnicy dostali 200 tys zł
  Aktualności
  11.06.2024 r.

  Porębscy strażacy ochotnicy dostali 200 tys zł

  Dofinansowania w takiej kwocie udzielił im marszałek województwa śląskiego. Ochotnicza Straż Pożarna z Poręby ma już plan wydatkowania tej kwoty.
 • Ruszyło nowe połączenie kolejowe Ruszyło nowe połączenie kolejowe
  Aktualności
  10.06.2024 r.

  Ruszyło nowe połączenie kolejowe

  Regularne połączenia kolejowe pomiędzy Rybnikiem a Gliwicami zostały uruchomione w minioną niedzielę 9 czerwca. Pociąg – informuje Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.
 • Zarządzenie nr 107/2024 w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy
  Sprzedaż, najem i dzierżawa nieruchomości
  07.06.2024 r.

  Zarządzenie nr 107/2024 w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy

  Zarządzenie nr 107/2024 w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiących własność Gminy Poręba przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy
 • Informacja o planowanych zmianach w organizacji ruchu przy ul. Grunwaldzkiej w Zawierciu Informacja o planowanych zmianach w organizacji ruchu przy ul. Grunwaldzkiej w Zawierciu
  Aktualności
  07.06.2024 r.

  Informacja o planowanych zmianach w organizacji ruchu przy ul. Grunwaldzkiej w Zawierciu

  Informacja o planowanych zmianach w organizacji ruchu przy ul. Grunwaldzkiej w Zawierciu w związku z realizacją zadania pn. "Budowa obwodnicy Poręby i Zawiercia w ciągu drogi krajowej nr 78 odc. Siewierz - Poręba - Zawiercie (Kromołów) - od km 105+836 do km 122+500"
 • Poręba dba o zieleń. Nie będzie zgody na przycinkę bez uzasadnienia Poręba dba o zieleń. Nie będzie zgody na przycinkę bez uzasadnienia
  Aktualności
  06.06.2024 r.

  Poręba dba o zieleń. Nie będzie zgody na przycinkę bez uzasadnienia

  W Porębie wciąż prowadzone są prace przy pielęgnacji zieleni. - Nie oznacza to jednak, że przycinane będą zdrowe drzewa – podkreślają urzędnicy.
do góry