Zmiany przy MOK-u. Będzie jak za dawnych czasów?

0
734
Zmiany przy MOK-u. Będzie jak za dawnych czasów?

Zakończyły się prace przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. Ekipa budowlana odbudowała taras przy budynku, zrobiła także wygodne zjazdy. Czy wróci tu dawna kawiarnia?

Przed charakterystycznym biało-niebieskim budynkiem porębskiego MOK-u stały niegdyś stoliki i krzesełka. Można było przysiąść tu w ciepły dzień i z rodziną lub znajomymi napić się na przykład kawy. Teraz być możne wróci taka możliwość.

Wszystko za sprawą remontu, który dobiegł już końca. Ekipa remontowa gruntownie odnowiła taras przed frontem budynku i miejską fontanną. Robotnicy wybrukowali także zjazdy, z których skorzystają mamy z wózkami i osoby niepełnosprawne. Zamontowane zostały nowe, estetyczne barierki.

– Dzięki remontowi będzie można urządzić w tym miejscu strefę do użytku dla mieszkańców – zapowiadają władze Poręby. Poza powrotem dawnej strefy kawiarnianej pomysłów na zaadoptowanie tarasu przy MOK-u jest więcej. Wśród nich znalazła się m.in. bawialnia dla najmłodszych porębian. Co ostatecznie zorganizowane zostanie w tym miejscu, czas pokaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię