Zlicytowano laleczki. Dochód trafi do ubogich dzieci

0
158

Ponad 4 tysiące złotych zebrano podczas akcji charytatywnej w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. Fundusze trafią na rzecz podopiecznych UNICEF.

Zwykła szmaciana laleczka, a tak wiele serca włożonego w jej przygotowanie. 1 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyła się licytacja kilkudziesięciu lalek, które maluchy zrobiły własnymi rączkami.

Licytacja z pokaźną kwotą
Były lale z blond włosami, lale ciemnoskóre, te z rudymi czuprynami, a nawet… eskimoskie. Wszystkie piękne i niepowtarzalne! Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu przybyłych na koncert gości, z ich licytacji zebrano 4090 złotych, a całkowity dochód został przeznaczony na UNICEF – organizację humanitarną, będąca częścią ONZ, która od lat niesie pomoc dzieciom oraz ich matkom w krajach rozwijających się.

„Muzoskrzaty” dały niezły popis
Licytacji towarzyszyły występy maluchów z Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Porębie. Na scenie w MOK-u swój popis dały też małe członkinie zespołu „Muzoskrzaty”. – Dziękujemy panu Ryszardowi Spyrze – burmistrzowi miasta Poręba za objęcie akcji honorowym patronatem, władzom miasta oraz wszystkim przybyłym gościom, pani Karolinie Ostrowskiej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury za współpracę. Dziękujemy wszystkim młodym artystom oraz ich opiekunom. Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do ratowania życia dzieciom w najuboższych krajach świata serdecznie dziękujemy – podkreślają organizatorzy finału akcji UNICEF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię