Do zespołu MPWiK dołączyła…ekologiczna Bożenka

0
261

W szeregach spółki najpierw pojawiła się Helenka. Później dołączył do niej Henryk i Mariuszek. Teraz Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie wita kolejnego „pracownika”. Poznajcie go – a raczej ją – i wy!

Ci, którzy śledzą historię miejskiej spółki, doskonale znają już „Helenkę” i „Henryka” – dwa ciągniki, które służą ekipie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie w pracach między innymi przy miejskiej zieleni, odśnieżaniu dróg i chodników. Wielu z was widziało również „Mariuszka” – sporej wielkości nową śmieciarkę, która niedawno uzupełniła flotę spółki. Teraz do zespołu dołącza Bożenka.

Kim jest Bożenka? – To samoobsługowa stacja paliw. Warto podkreślić, że posiada dwupłaszczowy zbiornik i jest wyjątkowo ekologiczna. Powstała z myślą o potrzebach naszego przedsiębiorstwa – mówi Mariusz Grabarczyk, prezes porębskiego MPWiK. Dodaje, że montaż zbiornika jest rozwiązaniem innowacyjnym, które pozwoli znacząco obniżyć koszty zakupu paliwa. Dodatkowo zaś usprawni pracę w MPWiK.

– Dla nas to rozwiązanie idealne – łączymy ekologię z możliwością zaoszczędzenia pieniędzy, przy jednoczesnym ułatwieniu pracy naszych pracowników – podkreślają przedstawiciele zarządu spółki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię