Wyjątkowy festiwal w Porębie. Miasto stanie się Stolicą Twórczości Seniorów!

0
329

To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście. Poręba będzie gościła zespoły senioralne z województwa śląskiego, które zgłoszą się do JURA SENIOR FESTIWAL! Wielkie emocje czekają nas już 6 października.

?????????????????????

Mają talent! Jak duży, okaże się niebawem, podczas pierwszego Jura Senior Festiwal w województwie śląskim. Soliści, zespoły, chóry oraz koła gospodyń wiejskich zaprezentują się w Porębie. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. – Można liczyć na wielkie emocje i profesjonalne jury – zapraszają przedstawiciele Stowarzyszenia Studio ART w Porębie – organizatorzy festiwalu.

– To pierwsze wydarzenie tego typu w Porębie. Cieszymy się, że będziemy gospodarzami Jura Senior Festiwal – przyznaje Ryszard Spyra, burmistrz Poręby, który objął wydarzenie swoim patronatem honorowym.

Nie wahaj się, zgłoszenie ślij już teraz
Co trzeba zrobić, by wystąpić na scenie w MOK-u? Wystarczy zapoznać się z regulaminem festiwalu, wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do 27 września w formie tradycyjnej na adres Stowarzyszenia Studio ART bądź w formie elektronicznej – stowarzyszeniestudioart@gmail.com. Partnerami Festiwalu są: Miasto Poręba, Starostwo Powiatowe w Zawierciu, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów NESTOR w Porębie oraz stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Społecznych IKS w Porębie.

?????????????????????

Festiwal dzięki dotacji
Co może dać udział w pierwszym Jura Senior Festiwal? Z pewnością satysfakcję. Ale też odrobinę sławy. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły bowiem: TVP3 Katowice, Radio Piekary, Radio Zawiercie, Głos Seniora, Ogólnopolska Karta Seniora, e-poreba oraz portal zawiercianskie.pl. Wszystkie media zobowiązały się do relacjonowania wydarzenia.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Zadanie będzie zrealizowane dzięki pozyskanej przez Stowarzyszenie Studio ART dotacji w wysokości 5.000 zł, w ramach konkursu: Śląskie Lokalnie 2018-2019 Edycja II. Organizatorem konkursu jest Instytut Pracy i Edukacji,Biuro Projektu FIO Śląskie Lokalnie.

Pobierz:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię