Wodociągowa flota się powiększa

0
365
Wodociągowa flota się powiększa

Peugeot Partner, dwa Volkswageny Transportery i dwie Skody Octawie trafiły właśnie do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie. Wszystko dzięki zaangażowaniu w sprawę burmistrza Ryszarda Spyry.

Wcześniej służyły Wojewódzkiej Komendzie Policji w Katowicach. Teraz uzupełnią flotę Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie. Mowa o pięciu autach, które dzięki zaangażowaniu i wnioskowi burmistrza Ryszarda Spyry policja przekazała porębskiej spółce miejskiej.

– Auta bardzo nam się przydadzą. Służyć będą pracownikom do bieżących napraw, kontroli czy prac porządkowych – mówi Mariusz Grabarczyk, prezes MPWiK w Porębie. Dodaje, że to drugi raz, gdy pojazdy w taki sposób trafiają do spółki. Pod koniec zeszłego roku majątek MPWiK uzupełniły dwa Peugeoty Partnery.

– Auta, które przekazał nam Śląski Komendant Policji nie są co prawa nowe, ale sprawdzają się nieźle i dostajemy je praktycznie za darmo. To dobry przykład gospodarności w mieście – podkreśla burmistrz Spyra.
– Pięć nowych samochodów będzie szybko i sprawnie będą docierać wszędzie tam, gdzie ekipa MPWiK jest niezbędna – zapewniają w spółce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię