Wigilijno – opłatkowe spotkanie OSP w Porębie

0
176

19 grudnia odbyło się spotkanie wigilijno-opłatkowe strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie. Spotkanie otworzył Prezes Zarządu OSP w Porębie Dominik Pucek, który przywitał przybyłych gości.
W spotkaniu udział wzięli m.in. burmistrz miasta i prezes ZM ZOSP w Porębie Ryszard Spyra, komendant powiatowy PSP w Zawierciu mł. bryg. Artur Łągiewka, dowódca JRG przy PSP w Zawierciu mł. bryg. Krzysztof Szczerba, skarbnik Zarządu Powiatowego ZOSP w Zawierciu Czesław Pantak, skarbnik miasta Joanna Mucha, komendant Zarządu Miejskiego ZOSP w Porębie Zbigniew August, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie Karolina Ostrowska, koordynator Programów Kryzysowych i Obrony Cywilnej przy Urzędzie Miasta w Sławkowie Krzysztof Stachowicz oraz przedstawiciele OSP w Sławkowie wraz z naczelnikiem Pawłem Jakubowskim.

Po świątecznych życzeniach przedstawiciele OSP w Sławkowie symbolicznie przekazali klucze do samochodu Jelcz GCBA 6/32, który będzie służył jednostce straży pożarnej w Porębie. Na zakończenie spotkania z rąk prezesa i naczelnika OSP w Porębie zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe statuetki „Przyjaciel OSP w Porębie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię