Wielka feta w przedszkolu. Nie może Was tam zabraknąć!

0
492
Wielka feta w przedszkolu. Nie może Was tam zabraknąć!

Będzie uwielbiany przez dzieci popcorn i wata cukrowa. Przede wszystkim zaś możliwość obejrzenia placówki po remoncie, a nawet wzięcia udziału w zajęciach. 4 października odbędą Dni Otwarte Przedszkola w Porębie.

Zjawić się tu z całą rodziną z pewnością będzie warto. Dlaczego? Ponieważ przedszkole przeszło dużą metamorfozę i warto zobaczyć efekty przeprowadzonych prac.

– W okresie wakacyjnym powstała między innymi nowa sala gimnastyczna, kilka salek solidnie wyremontowaliśmy. Dodatkowo własnym sumptem i z pomocą rodziców dawne, zagracone pomieszczenie przekształciliśmy na pokój dla nauczycieli – mówi Agnieszka Andrzejewska, nowa dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Porębie.

To jednak nie wszystko. Szatnia dla maluchów z początkiem tego roku przeniosła się z piętra na parter, tuż obok wejścia do placówki. – Tu też wielką pomocą służyli nam rodzice, serdecznie im za to dziękujemy – podkreśla Andrzejewska. Wspólnie z burmistrzem Ryszardem Spyrą zapraszają do obejrzenia efektów prac i wspólnej zabawy podczas Dni Otwartych Przedszkola w Porębie.

Zaplanowano je na czwartek 4 października, w godzinach od 10 do 13.
– Atrakcji z pewnością nie zabraknie – zapewniają organizatorzy. Będą smakołyki – zdrowy popcorn i wata cukrowa. Będzie możliwość obejrzenia placówki, a nawet wzięcia udziału w zajęciach przedszkolnych.
– Serdecznie zapraszam rodziców i dziadków z pociechami – mówi burmistrz Spyra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię