Wesołe tatuaże i kolorowe balony. Wakacje hucznie rozpoczęte!

0
203

Labę rozpoczęła cykliczna już w Porębie impreza wakacyjna pod hasłem „Od jutra luz”. I przyznać trzeba, że maluchom taka forma spędzania wolnego czasu bardzo przypadła do gustu. W kolejce ustawiły się po lody, upominki i…zmywalne tatuaże.

Pogoda dopisała. Na zielonym skwerze, pod fontanną przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie, 18 czerwca odbył się dziecięcy piknik. Imprezę, po raz kolejny zresztą, zorganizował klub radnych „Jedność i Przyszłość”. Udała się, jak co roku. Jakie atrakcje czekały na najmłodszych porębian?

Było ich bez liku. Na trawie pograć można było na specjalnie przygotowanych planszach, były też lody, ciasteczka i napoje, a dla dobrego zdrowia i kondycji – zabawy ruchowe i plastyczne. Maluchy chętnie korzystały również ze stoiska, gdzie przyozdobić można się było w kolorowy, zmywalny tatuaż. – To bardzo udany piknik, cieszymy się, że możemy w nim uczestniczyć – chwalili organizatorów rodzice.

Jak podsumowano, imprezę odwiedziła około setka dzieci z rodzicami i dziadkami. Bezpiecznych i udanych wakacji życzył im wszystkim burmistrz Poręby Ryszard Spyra, który piknik objął swoim patronatem.

Dziękujemy darczyńcom, którzy ofiarowali na rzecz dzieci ciasta tj. cukierniom „Bartuś” i „Łukasik” z Poręby oraz „Słodka Chwila”z Siewierza. Wszelkie inne koszty finansowe i obsługę imprezy zapewnili radni klubu: Barbara Gola, Elżbieta Kołodziej, Mariusz Błaszczuk, Mariusz Kołton, Krystyna Rok, Agnieszka Ajchenlaub, Marcin Kucia, Jolanta Łakomska, Tomasz Turek i Ewelina Janeczek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię