Wciel się w…kogoś znanego. MOK ogłasza niezwykły konkurs!

0
154

Z nietypową inicjatywą wyszedł Miejski Ośrodek Kultury w Porębie. Zaprasza wszystkich do… ubrania się w książkę. A jeśli ta książka ma czyjąś twarz, możemy stać się gwiazdą!

Księżna Kate? A może Maryla Rodowicz z okładki swojej autobiografii? Liczy się pomysł i odrobina kreatywności. – Ogłosiliśmy konkurs pod hasłem „Sleeveface – ubierz się w książkę”. Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia z wykorzystaniem okładki książki. Dla przykładu zamieszczamy zdjęcia naszych pracowników – mówi Karolina Ostrowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Przykładowe realizacje konkursowe zobaczyć można na profilu facebook’owym MOK-u. 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? To zabawa dla młodszych i starszych. Co więcej, do udziału w tej zabawie Poręba zaprosiła również naszych przyjaciół z miast partnerskich Poręby: z Ukrainy i Francji.

Swoje prace prosimy wysyłać na adres mailowy ldziechciarz@mbpporeba.pl do 22 czerwca 2020 roku. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. Więcej informacji dostępnych w bibliotece.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię