VII JESIENNY KONCERT W CIENIU WIEŻY GICHTOWEJ

0
219
VII JESIENNY KONCERT W CIENIU WIEŻY GICHTOWEJ

Serdecznie zapraszamy na VII Jesienny Koncert w Cieniu Wieży Gichtowej, który odbędzie się 7 września (piątek), o godz. 17.00, na terenie Wieży Wyciągowej w Porębie.

Jesienne Koncerty w Cieni Wieży Gichtowej, których inicjatorem jest Klub Pasjonatów Historii Lokalnej, cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców oraz skupiają coraz większą liczbę wykonawców. Na scenie wystąpią wszystkie grupy artystyczne działające w Porębie oraz soliści i instrumentaliści związani z Porębą. Podczas Koncertu wystąpi również zespół „ZGARDA” z partnerskiego miasta Winniki z Ukrainy.

Tegoroczny Koncert połączony jest z uroczystym zakończeniem projektu „Integracja pokoleniowa w Cieniu Wieży Gichtowej”, którego realizatorem jest Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „Nestor” w Porębie. Dzięki pozyskanym środkom finansowym w wysokości 6000 zł z Fundacji Banku Zachodniego WBK „Tu mieszkam, Tu zmieniam” powstanie w Porębie pierwsza, wyjątkowa wystawa „Nie ma przyszłości, bez przeszłości”. Podczas Koncertu odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy opracowanej przez Klub Pasjonatów Historii Lokalnej i wykonanej przez grupę wolontariuszy z Poręby.

Patronat Honorowy nad Koncertem objął Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra.

Zadanie dofinansowane przez Fundację Banku Zachodniego WBK „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię