Uwaga, zjeżdżalnia wyłączona z użytku!

0
206

Już od tego poniedziałku (27 maja) czynny jest nowy plac zabaw w dzielnicy Niwki. Z użytku wyłączona jest jednak lubiana przez dzieci zjeżdżalnia. Po jej naprawie będzie można korzystać z wszystkich tutejszych atrakcji.

Tych z pewnością nie brakuje. Na terenie nowego placu zabaw przy ul. Krótkiej znalazły się między innymi: bujak na sprężynie, lokomotywa, rura strażacka czy kolorowa zjeżdżalnia. Z tej ostatniej – jak informuje Urząd Miasta w Porębie – póki co nie będzie można korzystać.

Powód? Choć sprzęt jest nowy, wymaga naprawy. Przy czym nie jest to wina wykonawcy.
– Zjeżdżalnia prawdopodobnie została celowo uszkodzona przez osoby trzecie – wyjaśnia Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Poza urządzeniami dla dzieci, przy ul. Krótkiej, znajdują się również elementy służące szlifowaniu formy dorosłych mieszkańców Poręby. Dodatkowo zaś – by wszelkie formy zabawy na nowym placu zabaw w Niwkach były bezpieczne – Urząd Miasta postarał się również o estetyczne ogrodzenie panelowe.

Zostało ono wybudowane z elementów paneli ogrodzeniowych oraz w części wschodniej działki tj. od strony pól z elementów betonowych – prefabrykowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię