Jak uniknąć kar podatkowych? Poręba stworzyła vademecum

0
189
vademecum

Specjalna broszura, a w niej odpowiedzi na wszystkie nurtujące zainteresowanych pytania dotyczące kwestii zakupu lub nabycia nieruchomości. To nowy pomysł urzędników z Poręby. – Chcemy pomóc naszym mieszkańcom w kwestiach podatkowych – tłumaczą.

To kolejny pomysł, który udowadnia, że Urząd Miasta w Porębie jest przyjazny dla swoich petentów. Chcąc pomóc zrozumieć mieszkańcom podatkowe zasady dotyczące zakupu lub nabycia nieruchomości, urzędnicy stworzyli specjalne vademecum.

– To broszura, która wyjaśni m.in. jak zapobiegać naliczaniu kar i dodatkowego wymiaru podatku, który wynika z braku spełnienia obowiązku złożenia przez podatnika deklaracji do urzędu miasta w ciągu 14 dni – tłumaczą pomysłodawcy vademecum.

Teraz porębianie z łatwością unikną niepotrzebnych strat finansowych i stresów. Vademecum podatnika znajduje się na paterze budynku Urzędu Miasta w Porębie przy pokoju nr 1. Broszurki można zabrać do domu lub poczytać na miejscu. Zapoznamy się z nimi także za pomocą strony internetowej umporeba.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię