TRWAJĄ ZAPISY NA IV ROK AKADEMICKI SIEWIERSKIEGO UNIWERSYTETU DZIECIĘCEGO

0
94

Siewierski Uniwersytet Dziecięcy powstał w październiku 2016 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz oraz Władz Wyższej Szkoła Humanitas. Obecnie realizowana jest 4 edycja projektu.

Zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat odbywają się w soboty, raz w miesiącu, w godz. 10.00 – 11.00 w OSP Piwoń (ul. Kielecka 30B, 42-470 Siewierz).

Harmonogram zajęć: https://www.humanitas.edu.pl

Rekrutacja
Rekrutacja prowadzona jest do 19 października, a w razie wolnych miejsc również w trakcie roku akademickiego. Rekrutacja odbywa się wyłącznie on-line ?
Aby zapisać dziecko należy wypełnić formularz (link)

Opłaty
Całość kosztów uczestnictwa dziecka w zajęciach Siewierskiego Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2019/2020 to tylko 150 zł za moduł wykładowy lub 400 zł za moduł wykładowo-warsztatowy.

Jak co roku dla rodzeństw przewidziano rabat:

  • MODUŁ 1 – 150,00 zł pierwsze dziecko, 130,00 zł każde kolejne zapisane dziecko.
  • MODUŁ 2 – 400,00 zł pierwsze dziecko, 350,00 zł każde kolejne rodzeństwo.

Każdy student Uniwersytetu Dziecięcego otrzyma własny INDEKS 🙂 Za udział w wykładach lub innych aktywnościach Studenci otrzymują naklejki, które mogą wkleić do indeksów.

Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie:

Już teraz dziękujemy Spółce dla Zagospodarowania Wspólnoty Leśno – Gruntowej w Siewierzu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Piwoń za pomoc w organizacji zajęć!
Bez Waszej pomocy nie byłoby Siewierskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

ZAPRASZAMY, uroczysta inauguracja Roku Akademickiego już 19 października

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię