Świeżo po remoncie, a już zniszczone

0
231

Pod koniec minionego roku przeszły gruntowny remont. Szybko uległy dewastacji. 
Toalety w budynku przy ul. Wojska Polskiego zniszczył najprawdopodobniej ktoś z lokatorów. Pod koniec minionego roku przeszły gruntowny remont. Szybko uległy dewastacji. Toalety w budynku przy ul. Wojska Polskiego zniszczył najprawdopodobniej ktoś z lokatorów.

Wymiana instalacji, kabin, sanitariatów. Nowy system ogrzewania, a do tego jeszcze malowanie ścian. Gruntowny remont toalet wspólnych na dwóch kondygnacjach budynku przy ul. Wojska Polskiego 2 w Porębie niedawno się zakończył. ­Mamy nadzieję, że to zmobilizuje mieszkańców, by o nie dbać ­ mówił wówczas Mariusz Grabarczyk, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie, które przeprowadzało remont. Szybko okazało się, że to złudne nadzieje.

Krótko po oddaniu toalet do użytku, ktoś z lokatorów pourywał tu klamki, zniszczył wkładkę w jednym z zamków. ­Pojechaliśmy na naprawę i jest już po sprawie. Apelujemy jednak, by nie niszczyć czegoś, co służyć ma też innym mieszkańcom. Pieniądze wydane na naprawy, mogłyby zostać spożytkowane lepiej ­ podkreśla prezes porębskiego MPWiK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię