Świąteczne iluminacje już są. Zobacz najładniejsze!

0
399

Na budynku urzędu miasta, miejskich skwerach i latarniach. Świąteczne iluminacje już pojawiły się w Porębie. Najlepiej prezentują się wieczorem, dlatego po zmroku warto wybrać się na spacer po naszym mieście. Dzięki temu szybko wprawimy się w dobry, świąteczny nastrój.

Ornamenty z gwiazdkami na miejskich latarniach i złote gwiazdy betlejemskie na fasadzie tzw. Pałacyku, czyli budynku Urzędu Miasta przy ul. Dworcowej. To tylko część świątecznych iluminacji, w jakie udekorowało się nasze miasto. Na skwerku w centrum Poręby stanęła także tradycyjna choinka, tuż obok bombka gigantycznych rozmiarów. Można do niej nawet wejść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ale to nie wszystko.

Przy Szkole Podstawowej nr 1 zatrzymał się renifer z saniami po brzegi wypełnionymi ładnie zapakowanymi prezentami. Wyjątkowo pięknie prezentuje się także fontanna pod Miejskim Ośrodkiem Kultury w Porębie. Zamiast wody płyną w niej teraz biało-niebieskie…światełka.

– Zachęcamy do wieczornych spacerów, można w taki sposób przyjemnie wprawić się w bożonarodzeniowy nastrój – namawiają porębskie władze miasta. Zaznaczają, że montażem dekoracji świątecznych zajęła się ekipa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię