SUKCESY LEKKOATLETYCZNE, DZIEWCZYNKI MŁODSZE MISTRZYNIAMI REJONU

0
62

Bardzo dobre wyniki w rozgrywanych w ostatnich dniach zawodach lekkoatletycznych osiągnęły reprezentacje naszej szkoły.

W czwórboju lekkoatlecznym (bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową), przeznaczonym dla dzieci z rocznika 2006 i młodszych, reprezentacja dziewcząt zajęła 3. miejsce, natomiast chłopcy zostali wicemistrzami rejonu zawierciańsko-myszkowskiego.

Ten sam tytuł zdobyły reprezentacje klas starszych naszej szkoły w Drużynowych Zawodach Lekkoatletycznych. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zakończyli rywalizację o mistrzostwo rejonu na drugich miejscach. Zawody obejmowały takie konkurencje, jak bieg na 100m, bieg na 300m, bieg na 600m, bieg na 1000m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem oraz sztafeta 4x100m.
Nasze najmłodsze reprezentacje, złożone z dzieci z rocznika 2008 i młodszych rywalizowały w trójboju lekkoatletycznym (bieg na 60m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową). Drużyna chłopców została sklasyfikowana na 4. miejscu, natomiast drużyna dziewcząt zdobyła tytuł mistrza rejonu zawierciańsko-myszkowskiego i będzie go reprezentować w finale województwa śląskiego, który odbędzie się w Rudzie Śląskiej! Gratulujemy!

Skład mistrzowskiej drużyny: Agata Nowakowska, Kaja Panter, Matylda Knapik , Oliwia Makieła, Iga Kiszel, Nadia Kołton, Patrycja Tokarska.