Twoje śmieci zabierze…”Mariuszek”!

0
333

Jest „Helenka”, jest też „Henryk”. Teraz do grona nowych pojazdów Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie dołączył „Mariuszek”. Czym będzie się zajmował? Sprawdźcie sami.

Wielu z was miało już pewnie okazję spotkać się z „Mariuszkiem” – nowym nabytkiem porębskiego MPWiK. Ze względu na gabaryty trudno go zresztą przeoczyć. – To nasza nowa śmieciarka. Dowód na to, że się rozwijamy – podkreślają przedstawiciele Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie.

Z najwyższą normą i charakterystyczną „Kropelką”
„Mariuszek” od kilku dni jest już oficjalnie w pracy i wypełnia swoje obowiązki z należytą dokładnością. Co więcej, jest pojazdem nowoczesnym i ekologicznym. – Spełnia najwyższą normę emisji spalin Euro6 – podkreśla Mariusz Grabarczyk, prezes MPWiK.
Zanim trafił na porębskie drogi został „ozdobiony” w oznaczenia przedsiębiorstwa i charakterystyczną „Kropelkę”, czyli z lubianą przez mieszkańców maskotkę spółki.
Nowa śmieciarka to inwestycja w komfort mieszkańców. – Dzięki niej sprawniej będziemy docierać do mieszkańców Poręby, realizując usługę odbioru odpadów – zaznaczają w MPWiK.

Para ciągników sprawdza się świetnie
Śmieciarka dołączyła do sukcesywnie odnawianego taboru spółki. Wcześniej w gronie MPWiK pojawiła się „Helenka” i „Henryk” – dwa ciągniki, które służą spółce w pracach przy miejskiej zieleni, odśnieżaniu dróg i chodników, pilnowaniu, by nie były one zabrudzone ani śliskie. Władze przedsiębiorstwa podkreślają, że nowe nabytki sprawdzają się świetnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię