Sezon kąpielowy rozpoczęty zuchwałą kradzieżą

0
1023
Sezon kąpielowy rozpoczęty zuchwałą kradzieżą
cof

Sanitariaty w kontenerze zastąpiły nowe, eleganckie toalety. Niestety podczas ostatniego weekendu, ktoś „odpoczywający” na terenie porębskiego MOSiR-u, rozmontował jeden z podgrzewaczy wody. Urząd Miasta w Porębie po raz kolejny apeluje: nie niszczmy czegoś, co służyć ma wszystkim mieszkańcom!

Efekty zakończonego w czerwcu remontu na terenie kompleksu basenów przy ul. Zakładowej porębianie chętnie chwalą. Nic dziwnego, pojawiły się tu wreszcie toalety z prawdziwego zdarzenia, zastępując te kontenerowe.

Urządzono je praktycznie od zera
Gruntowny remont to zasługa ekipa budowlanej z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie. Toalety w budynku MOSiR-u urządzono praktycznie od zera. Pojawiły się estetyczne białe płytki, nowe sanitariaty, umywalki z przepływowymi podgrzewaczami wody. Wszystko po to, by korzystający z basenów przy ul. Zakładowej, mieli wreszcie wygodnie.

Teraz woda będzie zimna
Tym bardziej z przykrością informujemy, że w miniony weekend – czyli chwilę po rozpoczęciu tegorocznego sezonu kąpielowego – ktoś z przebywających na terenie MOSiR-u rozmontował i zabrał jeden z takich podgrzewaczy. Skutek? Przykry, do momentu zakupu i montażu nowego urządzenia z kranu płynąć będzie tylko zimna woda.

Zniszczone ogrodzenie placu zabaw
To nie pierwszy raz, kiedy z powodu jednego takiego zdarzenia cierpią inni mieszkańcy. Przed tegorocznym sezonem na terenie MOSiR-u także zdarzały się akty wandalizmu. Ktoś zniszczył m.in. kosze na śmieci. Co więcej, podczas weekendu, w którym okradziono nowe toalety, wandale zniszczyli również nową siatkę ogradzającą odnawiany właśnie plac zabaw w dzielnicy Krawce. Urząd Miasta w Porębie apeluje: szanujmy naszą wspólną własność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię