Nasz radny liderem plebiscytu „Dziennika Zachodniego”

0
850
radny plebiscyt

96 miast i gmin, 12 powiatów i aż 123 nazwiska znalazły się w najnowszym samorządowym plebiscycie „Dziennika Zachodniego”. Nie zabrakło też przedstawicieli z Poręby. Teraz z przyjemnością możemy ogłosić, że głosami czytelników jednym z laureatów został Marcin Kucia, radny z naszego miasta.

Plebiscyt pod hasłem „Oceniamy władze” to pomysł redaktorów „Dziennika Zachodniego”.
– Wystawiliśmy pod osąd wszystkich prezydentów, burmistrzów i wójtów, a także starostów powiatowych oraz radnych każdego szczebla – zaznacza Marek Twaróg, redaktor naczelny „DZ”. Samorządowcy oceniani przez czytelników przedstawiali się sami. Pisali o tym, co udało im się osiągnąć, podsumowywali mijającą kadencję. Właśnie poznaliśmy laureatów plebiscytu.

Jednym z nich został przedstawiciel naszej gminy – Marcin Kucia, jako najlepszy radny w Radzie Miasta Poręba. „W mijającej kadencji stanęliśmy przed dużym wyzwaniem, jakim była sytuacja finansowa gminy Poręba. Udało nam się skutecznie wdrożyć i przeprowadzić cały program naprawczy. Teraz sytuacja gminy Poręba jest stabilna i pozwala na przeprowadzanie inwestycji” – podkreślił na łamach „DZ” nagrodzony.

Nasz radny dziękuje czytelnikom, którzy oddali na niego głos.
– Dziękuję, że docenili to że starałem się być na co dzień blisko ludzi, a nie tylko na plakatach. I zawsze przyświecała mi myśl, że to samorządowcy są dla miasta i ludzi a nie na odwrót o czym wcześniejsze elity nie pamiętały – mówi radny Marcin Kucia.
Serdecznie gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię