Przetarg na działki „Na Stoku” ogłoszony !

0
599


Przetarg został ogłoszony! 

Blisko centrum Poręby, choć pod lasem. Świetna lokalizacja (zielony tereny przy ul. Partyzantów), dobry dojazd (droga asfaltowa), działki częściowo uzbrojone (jeszcze w tym roku pojawi się tu nowy wodociąg). To tzw. osiedle „Na stoku” w Porębie. Plany jego budowy narodziły się wiele lat temu, teraz mają wreszcie szansę się ziścić.

Do zakupu w przetargu nieograniczonym
17 grudnia ruszy procedura przetargowa związana ze sprzedażą terenu przy ul. Partyzantów. Przypomnijmy, pierwszy kwartał został podzielony na 20 działek. 17 działek (po ~1000 mkw. każda) przeznaczono pod zabudowę indywidualną. Największa – licząca ponad 21 0000 mkw. –  przewidziana jest dla potencjalnych deweloperów.

Idealne do zamieszkania
Działki przy ul. Partyzantów to idealne miejsce do zamieszkania. Od centrum Poręby dzieli je raptem 900 metrów, a znajdują się niedaleko lasu. Co ciekawe, przy dobrej widoczności z działek „Na stoku” widać zamek w Ogrodzieńcu.
Przyłącze do zakupionych działek może być wybudowane już w pierwszym kwartale 2020 roku. Przewidywane jest również doprowadzenie gazu i prądu z istniejących w obrębie nieruchomości instalacji.

Szczegóły dotyczące inwestycji znaleźć można na stronie internetowej www.osiedlenastoku.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię