Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Poręba 2018

0
121
Przegląd Twórczości Artystycznej

29 maja w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie odbędzie się Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej – Poręba 2018. W Przeglądzie wezmą udział uczniowie Przedszkoli (5,6 latki – klasy „0”), Szkół Podstawowych, Gimnazjum i Szkoły Średniej z miasta Poręba.

Tematem tegorocznej edycji, z uwagi na przypadającą 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, będzie Piosenka i Pieśń Patriotyczna. Umożliwienie prezentacji artystycznych uczniów przedszkoli i szkół z miasta Poręba, rozwój postaw patriotycznych związanych z tożsamością kultury narodowej i rozbudzanie szacunku i poczucia dumy wobec dorobku minionych pokoleń i kształtowanie postawy szacunku do kultury i tradycji polskiej, wielkich Polaków, świąt państwowych i rocznic to główne cele Przeglądu.
Występy oceni Komisja Jury, która przyzna miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. Laureaci Przeglądu będą zaproszeni do uroczystego koncertu patriotycznego, który odbędzie się 11 listopada w MOK w Porębie.

Przegląd wpisuje się w obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Organizatorzy Przeglądu: Urząd Miasta Poręba, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, Stowarzyszenie STUDIO ART.

  • regulamin przeglądu (PDF) – zobacz
  • karta zgłoszenia (PDF) – zobacz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię