Nasze przedszkole na nową stronę. Musicie ją zobaczyć!

0
463

Piękna, kolorowa, przede wszystkim jednak czytelna i pełna niezbędnych informacji. Przedszkole Miejskie nr 1 w Porębie ma nową stronę internetową!

Przedszkoleporeba.pl – to nowiutka, świeżo odpalona strona internetowa naszego miejskiego przedszkola. Co na niej słychać?

W zakładce „Aktualności” znaleźć można wszystkie ważne i bieżące wydarzenia, które organizuje placówka. – W zakładce „O nas” zapoznacie się z nasza kadrą, historią przedszkola, a także regulaminami – informuje dyrekcja przedszkola.

Rodziców szczególne zainteresuje pewnie zakładka pod takim właśnie hasłem („Rodzice”). To tutaj znajdziecie plan dnia, jakim rządzi się porębskie przedszkole. Dyrekcja umieszcza tu również ogłoszenia o zebraniach, posiłkach czy zajęciach dodatkowych. Słowem; o wszystkim, co tylko rodzice chcieliby wiedzieć.

Na nowej stronie internetowej nie zabrakło galerii z pięknymi zdjęciami, informacji kontaktowych, a także tych, które dotyczą Rady Rodziców. Z kolei ci, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swojej pociechy do przedszkola w Porębie, niezbędne informacje znajdą w zakładce „Rekrutacja”. Za pośrednictwem nowej www, wydrukować można również „Wniosek o przyjęcie dziecka w roku szkolnym 2019/2020” oraz „Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2019/2020. Oba formularze do ściągnięcia z zakładki „Rekrutacja”.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z www.przedszkoleporeba.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię