Poręba uruchomiliśmy powiadomienia SMS-em w sprawie śmieci

0
361

„Wystaw śmieci” – dzień przed planowanym odbiorem odpadów z posesji, mieszkańców Poręby powiadomią o tym telefony komórkowe. Wystarczy, że odpowiednią deklarację złożymy w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie.

Usługa MPWiK 2.0 – bo pod takim hasłem rozpoczęło się pilotażowe przedsięwzięcie naszej gminy – to kolejny krok służący ułatwianiu codzienności mieszkańcom Poręby. – Już w kwietniu informacje na ten temat, wraz z tradycyjnym harmonogramem wywożenia śmieci, trafiły do rąk mieszkańców – zaznacza Mariusz Grabarczyk, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie.

Druk dostępny na stronie spółki
Do skrzynek pocztowych porębian trafiła wówczas deklaracja przyłączenia się do systemu SMS-owego powiadamiania o termie odbioru odpadów. Lada chwila taki druk ściągnąć będzie można ze strony internetowej porębskiego MPWiK (www.wpwikporeba.pl). – Wystarczy go wydrukować, wypełnić i u nas złożyć – tłumaczy prezes spółki.

Kalendarz będzie już zbędny
Co dzięki temu zyskujemy? To proste, dzień przed planowanym odbiorem odpadów z posesji, mieszkańcy otrzymują SMS z przypomnieniem w tym temacie. Nie trzeba będzie już zatem pilnować harmonogramu, zaznaczać dat odbioru śmieci w kalendarzu ani nadwerężać swojej pamięci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię