Podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych

0
52
logo

14 listopada w siedzibie Starostwa Powiatu Zawierciańskiego odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty za rok 2016/2017.W klasyfikacji generalnej Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Porębie zajął V miejsce. Podczas uroczystości wręczone zostały statuetki dla „Złotej Trójki”, czyli nauczycieli wychowania fizycznego za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej w minionym roku.
Nagroda ta trafiła po raz szósty do nauczyciela Zespołu Szkół z Poręby Mariusza Kołtona.
Warto nadmienić, że Zespół Szkół reprezentował powiat zawierciański podczas zawodów na szczeblu wojewódzkim i zajął:- miejsce V-VIII w Finale Wojewódzki w Piłce Siatkowej Chłopców,- miejsce IX-XII w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców,- III miejsce w Finale Wojewódzkim w Zawodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak Żołnierze”.Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach, a szczególne podziękowania kierujemy na ręce pana Mariusza Kołtona.