Piknik „Bądź bezpieczny z OSP Poręba”

0
307

16 września na terenie placu przy remizie strażackiej odbył się Piknik „Bądź bezpieczny z OSP Poręba”, w którym oprócz licznie przybyłych mieszkańców uczestniczyli też strażacy z OSP Poręba, OSP Niwki, OSP Poręba II, OSP Marciszów i OSP Krzemienda.
Na mieszkańców, nie tylko tych najmłodszych, czekało wiele atrakcji. Były strażackie gry i konkursy dla dzieci z nagrodami, zabawy z animatorami, stanowiska zabaw m.in. z dmuchaną zjeżdżalnią, studio urody i makijażu przy malowaniu twarzy, fotobudka, a także wizyta „Kropelki” z MPWiK.

Wśród atrakcji był m.in. pokaz ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy, przejażdżki drabiną strażacką oraz strażacka grochówka i żurek z kuchni polowej.
W programie Pikniku był koncert orkiestry OSP Poręba II, występ zespołu „Retro” z Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie i Izabeli Grzyb, a imprezę zakończyła zabawa taneczna z DJ Domson.
Festyn dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu.

Podziękowania za pomoc w zorganizowaniu imprezy dla Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu, Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, Urzędu Miasta Poręba, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Jura Rescue Team – transport medyczny oraz firm Zakłady Uboju i Rozbioru Mięsa „MAR-BET”, Piekarnia – Cukiernia Tomasz Łukasik, Sklep MATAN – delikatesy, DJ Domson – Dominik Pucek, jak również dla pana Grzegorza Gąski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię