Panie emerytki pokazały, że potrafią się bawić

0
304

Metryka nie miała tu żadnego znaczenia. W końcu kobieta bez względu na wiek lubi być doceniana. Tak też się stało. Porębskie emerytki ze stowarzyszenia „Nestor” uroczyście obchodziły tegoroczny Dzień Kobiet. Z porządną dawką muzyki, a nawet tańcami na parkiecie.

Był słodki poczęstunek, lampka wina i wiele atrakcji. 11 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie Stowarzyszenie Emerytów Rencistów i Inwalidów „NESTOR” zorganizowało uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Wielu powodów do radości życzył im między innymi sam burmistrz Poręby Ryszard Spyra. Wśród zaproszonych gości, którzy przekazali paniom życzenia, znaleźli się też wicestarosta zawierciański Bogusław Piotrowski i radny starostwa powiatowego Karol Hadrych.

Życzenia były jednak dopiero początkiem udanego wieczoru. Sporą jego część wypełniły występy artystyczne. Na scenie MOK-u – dla naszych drogich seniorek – wystąpili młodsi i starsi, utalentowani mieszkańcy Poręby. Popis swoich umiejętności dały maluchy z zespołu„Muzo Skrzaty”. W nostalgiczny nastrój wprowadził świętujące Dzień Kobiet zespół „Złota Jesień bis”. To, że wiele potrafią pokazały również panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Niwczanki” oraz Bartosz Kwapisz i debiutujące trio Wanda Chwalba, Henryk Rauk i Tadeusz Rzepecki.

Nie zabrakło nawet tańców. Muzyczną oprawę imprezy zapewnił Zdzisław Zasuń, grając nastrojowe piosenki, przywołujące wspomnienia z lat młodości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię