Oryginalnie ozdobiona choinka tylko w Porębie

0
289

Czy można stworzyć oryginalnie ozdobioną choinkę? Dzieci z koła plastycznego „Motylkowo” z porębskiego MOK-u zrobiły to najlepiej, czego dowodem jest zwycięstwo w konkursie na „Najoryginalniej ozdobioną choinkę świąteczną”.

Organizatorem konkursu był Urząd Miasta Poręba, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miasta Poręba. Koordynatorem świątecznej akcji była wiceprzewodnicząca Rady Miasta Poręba Elżbieta Kołodziej.

Jury oceniało nie tylko oryginalność, ale również spójność tematyczną, estetykę i pracochłonność wykonanych ozdób świątecznych.

Motywem, który przeważał na zwycięskiej choince było nawiązanie do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która przypadała w 2018 roku, oraz oryginalne materiały twórcze i elementy dziecięcych zabawek.

Drugie miejsce w konkursie przypadło uczniom ze szkoły podstawowej nr 2, trzecie dzieciom z miejskiego przedszkola, czwarte szkole podstawowej nr 1, a na piątym miejscu uplasowała się świetlica środowiskowa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię