Obozowe wakacje Camp Sport w Radziejowie

0
120
dav

W czasie wakacyjnym od 04.08.2019 r. do 10.08.2019 r. dzieci i młodzież, która brała udział w zajęciach sportowych na Orliku Poręba, przebywała na obozie Camp Sport 2019 w Radziejowie. Grupa ta liczyła 15 osób. Kierownikiem grupy był lokalny animator sportu Robert Bijak. Instruktorem piłki siatkowej był Patryk Majka. Trenerem kulturystyki i samoobrony był absolwent AWF w Katowicach mgr Krzysztof Bijak. Dzieci i młodzież oprócz zajęć sportowych mogły wziąć udział w wycieczce do Kruszwicy nad jezioro Gopło.

Tamtejszy zespół ratowniczy WOPR zrobił na wycieczkowiczach ogromne wrażenie. Podczas pobytu można było korzystać z licznych obiektów sportowych oraz basenu. Na obozie oprócz podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji, poznaliśmy gwiazdy sportu światowego formatu, między innymi był to Grzegorz Tkaczyk – znany polski piłkarz ręczny, Paweł Janas – polski trener oraz były selekcjoner reprezentacji Polski. W 1982 zdobył wraz z reprezentacją Polski III miejsce na mistrzostwach świata w Hiszpanii. I oczywiście prekursor freestyle’u w Polsce oraz finalista programu „Mam talent” Kamil Drzewucki.

Nasza drużyna siatkarzy wygrała mecz obozu sportowego z drużyną trenerów 3:0. Na zakończenie obozu nasze pociechy mogły na żywo zobaczyć pokaz Kamila Drzewuckiego. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz koszulkę Camp Sport Radziejów 2019.

Była to pierwsza w historii naszego Orlika w Porębie taka wycieczka, która miała na celu integrację, podniesienie kondycji fizycznej, a przede wszystkim dobrą i niezapomnianą zabawę. Super atrakcją obozu była Astro Baza imienia Mikołaja Kopernika, gdzie mogliśmy wieczorem obserwować przez teleskop gwiazdy i planety.
Obóz w Radziejowie był współfinansowany przez Urząd Miasta Poręba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię