Nowości w bibliotece w Niwkach

0
232
Nowości w bibliotece w Niwkach

Nowe komputery, tablica interaktywna, a także odświeżone wnętrza. Odwiedźcie filię biblioteki w Niwkach. Jest już po remoncie.

To był duży remont. Obejmował nie tylko odświeżenie pomieszczeń łącznie z położeniem nowej podłogi, płytek w łazience czy montażu drzwi antywłamaniowych, ale też zakup wyposażenia. W bibliotece w Niwkach pojawiło się wiele nowości. – Jest pięć nowych komputerów, laptop, tablica interaktywna, projektor czy konsola Xbox – wyliczają porębscy bibliotekarze.

W filii pojawiły się również nowe meble, w tym m.in. 16 nowiutkich regałów bibliotecznych, lada i stoliki komputerowe. Bibliotekę ozdobiły też dwie estetyczne fototapety. Remont kosztował ponad 55 tys. zł, a Miejska Biblioteka Publiczna w Porębie dołożyła do niego z własnych środków ok. 12 tys. zł.

Efekty podczas oficjalnego otwarcia filii po remoncie doceniły m.in. porębskie władze miasta, przedstawiciele Rady Miasta i Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Teraz biblioteka serdecznie zaprasza miłośników książek i nie tylko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię