Nowa toaleta w MOK-u. I to nie wszystko!

0
336

Był stary szalet, teraz jest estetyczna toaleta. Miejski Ośrodek Kultury w Porębie przechodzi stopniową metamorfozę. Co jeszcze zmieni się w najbliższym czasie?

Są jasne kafelki, nowa ceramika łazienkowa. Toaleta na pierwszym piętrze w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie przeszła gruntowny remont. – Jest ogólnodostępna i służy osobom wynajmującym pomieszczenia Miejskiego Ośrodka Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Służy również dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy uczęszczają na zajęcia muzyczne, taneczne, wokalne, teatralne w MOK-u oraz korzystają z oferty zajęć i warsztatów Pracowni Internetowej Orange – podkreśla Karolina Ostrowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

To jednak nie koniec prac, które znalazły się na liście priorytetów planu remontowego Ośrodka.

Jak informuje dyrekcja MOK, trwa remont pomieszczeń w piwnicy. Skutek? Powstać ma tu miejsce spotkań dla miłośników podróży górskich.  

Niebawem rozpocznie się również jeden z ważniejszych remontów w porębskim MOK-u. Chodzi o gruntowną naprawę sporej części poszycia dachowego. W efekcie znikną miejsca przecieków,  naprawione zostaną kominy, wykonawca prac zamontuje również odpowiednie odwodnienia (rury i rynny spustowe, obróbka blacharska gzymsów, pasy podrrynnowe). 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię