Mamy nową miejską gazetę. Zapraszamy do lektury „Naszej Poręby”

0
642
Nasza Poręba

Szesnaście stron pełnych najważniejszych wiadomości. Co dzieje się w naszym mieście? Teraz przeczytasz w nowej, bezpłatnej gazecie o Porębie.

Większość mieszkańców pierwszy numer „Naszej Poręby” zdążyła mieć już w swoich rękach. Kolportowaliśmy ją bowiem do Waszych skrzynek. Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tej treścią, bezpłatny egzemplarz odebrać mogą m.in. w budynku Urzędu Miasta w Porębie, Miejskim Ośrodku Kultury, porębskim MOPS-ie bądź przychodni.

– „Nasza Poręba” powstała z myślą o mieszkańcach. Chcemy, by byli na bieżąco z informacjami o tym, co dzieje się w naszym mieście i mieli je pod ręką – mówi Ryszard Spyra, burmistrz Poręby. Przypomina jednocześnie, że nowe wydawnictwo to także wyraz spełnienia obietnicy wyborczej.

Nowa gazeta to szesnaście stron poświęconych najważniejszym tematom dotyczącym naszego miasta. Z „Naszej Poręby” dowiesz się o zrealizowanych i planowanych inwestycjach. W pierwszym numerze podsumowujemy m.in. pierwsze miesiące działania posterunku, remont tzw. Hotelowca czy budynku miejskiego przedszkola. Piszemy o kampanii antysmogowej, nowych placach zabawach dla dzieci. Znajdziesz tu też odrobinę kultury.

Zapraszamy do lektury! ZOBACZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię