Nieczystości wywiozą także…w sobotę

0
169

Poręba daje przykład innym miastom! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Porębie, od lutego uruchamia usługę wywozu nieczystości płynnych także w soboty.

Jak być miastem wyjątkowo przyjaznym potrzebom mieszkańców? To proste – przynajmniej teoretycznie – trzeba je realizować! Problem w tym, że funkcjonowanie służb miejskich w soboty to rzadkość. Wiąże się z między innymi z dodatkowymi, niemałymi kosztami. Poręba pokazuje jednak, że można i że się da. Przykład?

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców, w lutym uruchomiliśmy usługę wywozu nieczystości płynnych także w soboty – ogłosiło właśnie Miejskie Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji w Porębie. 

Jak funkcjonować ma taka usługa? W każdym miesiącu zostaną wyznaczone dwie soboty, w których będzie można skorzystać z usługi opróżniania zbiorników bezodpływowych. W tym miesiącu będzie to dzień 15.02 oraz 29.02. Usługa realizowana będzie w godz. 7:00 – 15:00. 

– Uprzejmie prosimy o zgłoszenia maksymalnie do piątku (14.02 i 28.02) do godz.14:00 – apelują przedstawiciele porębskiego MPWiK. Zastrzegają sobie prawo, do nie realizowania usługi w przypadku małej ilości zainteresowanych.

W sprawie zamówienia takiej usługi, wystarczy zadzwonić wcześniej na numer: 32 67 71 162 wew. 0 lub 503 193 693.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię