Kto najlepszy w siatkówkę? Zagrali z okazji Dnia Dziecka

0
167
dav

Sportowe emocje i duże poświęcenie. Tak wyglądał Turniej Piłki Siatkowej Plażowej, który z okazji Dnia Dziecka rozegrano na terenie porębskiego MOSiR-u. O puchary walczyli gimnazjaliści, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne.

Rozgrzany piasek i słońce świecące prosto w oczy. Nic nie stanęło na przeszkodzie rywalizacji, która 1 czerwca odbyła się na terenie porębskiego MOSiR-u. W rywalizacji o miano najlepszego zespołu stanęły tutaj porębskie szkoły podstawowe oraz gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Pokazali nie tylko ducha sportowej rywalizacji, ale także wielką znajomości taktyki i zasad rządzących tą dziedziną sportu. Ich zmagania z dumą śledzili koledzy i nauczyciele.

Kto stanął na podium? W kategorii szkoły podstawowe i gimnazjalne na pierwszy miejscu uplasowała się para: Miłosz Kotela oraz Eryk Dziechciarek. Drugie miejsca zajął team: Patryk Kuczera i Mateusz Wilczyński.

Z kolei w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwycięską parą okazali się Emil Kotela oraz Krzysztof Zawalski. Drugie miejsce przypadło w udziale parze: Kamil Komenda i Kamil Majewski. Czołówkę zamknął zespół: Miłosz Kotela i Andrzej Kotela.

Fundatorem pucharów i medali był Urząd Miasta Poręba, zaś koordynatorem wydarzenia Mariusz Kołton, Radny Rady Miasta Poręba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię