MOSiR szykuje się do sezonu. Będą nowe toalety

0
309
MOSIR

Niedawno zyskały nowy dach, teraz prace przy budynkach porębskiego MOSiR-u „weszły” do środka. Sprawdźcie, co się tu zmieni.

Koniec z kontenerową, przenośną toaletą! W zbliżającym się wielkimi krokami sezonie letnim, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Porębie, skorzystać będzie można z sanitariatów z prawdziwego zdarzenia. Trwa remont w budynkach przy porębskim basenie.

Prace w środku nabrały już tempa. Ekipa budowlana skuła starą podłogę, pozbyła się dawnej instalacji elektrycznej. Teraz czas na nowe wnętrze. Pojawią się tu m.in. ścianki działowe odgradzające toalety: damką i męską. W obu – do dyspozycji odpoczywających na terenie MOSiR-u mieszkańców – będą sanitariaty i po dwie umywalki. Oznacza to, że tymczasowa, zamawiana na czas letni przenośna toaleta, zniknie.

To jednak nie wszystko. W planach jest też nowa estetyczna elewacja. – Prace w budynkach prowadzone są za środki własne gminy, z pomocą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji – podkreśla Urząd Miasta w Porębie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię