Mają już wakacyjny luz. Zobaczcie, jak świętowali!

0
253
Mają już wakacyjny luz. Zobaczcie, jak świętowali!

W Porębie odbył się wyjątkowy piknik. Były dmuchańce, zabawy z animatorami i malowanie buziek. To znak, że nadeszła wakacyjna laba!

Zielony skwer przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. To tutaj 22 czerwca, radni klubu „Jedność i Przyszłość” zorganizowali wyjątkowy piknik. Piknik kończący rok szkolny, który odbył się pod hasłem „Od jutra luz”.

Zabawy było co niemiara. Długa kolejka ustawiła się między innymi do dmuchanej zjeżdżali, gdzie maluchy wyszaleć mogły się do woli. Nie zabrakło zabaw z paniami animatorkami, które specjalnie na ten dzień miały specjalne ubrania. Każdą z pań poznać można było po niebieskiej kokardzie na głowie.

Duże zainteresowanie – zwłaszcza dziewczynek – wzbudziło też stoisko z plecionymi warkoczykami oraz plenerowe studio urody i makijażu. Można było potestować tu kosmetyki, a mniejsze dzieci wcielić się w poznać ulubionego… zwierzaka. Animatorki chętnie malowały bowiem buźki.

Nie zabrało też konkursów, a straconą na zabawie energię, dzieci chętnie odzyskiwały przy kąciku ze słodkim poczęstunkiem, lodami i napojami. Nic dziwnego, że mali porębianie głośno i z uśmiechami komentowali, że taki piknik można byłoby robić nawet częściej.

Sponsorami pikniku byli: Klub Radnych „Jedność i Przyszłość”, Urszula Milka, Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz ciastkarnie: Bartuś, Anetka, Łukasik oraz Ptyś. Radni za pomoc w organizacji wydarzenie serdecznie dziękowali pracownikom porębskiego MOK-u.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię