Magiczny klimat w Porębie. Zobaczcie świąteczne dekoracje

0
177

Rozbłysły! I sprawiają, że wieczorem Poręba wygląda o wiele przyjemniej. Urząd Miasta zainwestował w świąteczne iluminacje.

Wiele miast naszego województwa stroi się na święta Bożego Narodzenia. W iluminacjach ścigają się głównie Katowice i Częstochowa, ale mniejsze gminy też chcą być świąteczne. – Choć jesteśmy w programie naprawczym narzuconym nam przez Regionalną Izbę Gospodarczą, udało nam się wygospodarować pieniądze, by kupić nowe dekoracje świetlne, a tym samym sprawić mieszkańcom trochę przyjemności – mówi burmistrz Poręby Ryszard Spyra.
Co znalazło się na liście zakupów? Są świecące choinki, gigantyczne bombki, a także piękna fontanna. Udekorowany został również zabytkowy budynek Urzędu Miasta w Porębie.Wszystkie dekoracje automatycznie zapalają się wieczorem i z całą pewnością umilają mieszkańcom spacery. Co ciekawe, dekoracje już tak spodobały się mieszkańcom, że chętnie się przy nich fotografują.

– Bardzo się cieszymy, że udało się zakupić i odpalić na czas nasze nowe ozdoby. Liczymy, że dzięki nim Poręba będzie nie tylko ładniejsza, ale świąteczny klimat zagości też w sercach i umysłach wszystkich mieszkańców – dodaje burmistrz Spyra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię