Kontakt

0
3674

Kontakt
Urząd Miasta Poręba
ul. Dworcowa 1
42-480 Poręba

 

KASA URZĘDU MIASTA PORĘBA CZYNNA:

Poniedziałek-Czwartek – 8:30 -14:00
Piątek – 08:30 -12:30

 

Nowe rachunki bankowe Urzędu Miasta Poręba

Podatki i opłaty lokalne, dzierżawa, użytkowanie wieczyste, odpady komunalne, opłata skarbowa, koncesje alkoholowe
nr konta 02 8437 0002 0130 0910 7056 0001

Opłaty wynikające z umów na najem lokalu komunalnego
(w tym: czynsz, śmieci, CO, energia, woda)
nr konta: 72 8437 0002 0130 0910 7056 0002

Burmistrz Miasta Poręba
Ryszard Spyra
burmistrz@umporeba.pl
Pok nr 9A
tel. bezp. 32 6771355 wew. 111
Burmistrz przyjmuje interesantów w godz. od 14:00 do 16:00 w trzy pierwsze poniedziałki miesiąca po wcześniejszym uzgodnieniu w sekretariacie.

Sekretarz Miasta
Barbara Baran
sekretarz@umporeba.pl
Pok nr 8A
tel. bezp. 32 6771 355 nr wew. 111

Skarbnik Miasta
Joanna Mucha
skarbnik@umporeba.pl
Pok nr 11
tel. bezp. 32 6771847 nr wew. 119

Telefon UM Poręba:
Sekretariat 32 6771355 i można wybierać numery wewnętrzne do poszczególnych referatów UM lub łączy sekretariat.
Fax 32 677 17 46

Pok nr 9 Sekretariat
tel 32 6771355 tel wew 111
Joanna Otręba – Pomoc administracyjna
sekretariat@umporeba.pl

Biuro Obsługi Rady Miasta

Pok. nr 7
tel. 32 67 71 355 wew. 128
Natalia Dworak
biuroradymiasta@umporeba.pl

Kadry
Pok nr 10
tel. 32 67 71 355 wew. 134

Ewa Nowak – Inspektor, p.o. Kierownika Referatu Organizacyjnego
organizacyjny@umporeba.pl
kadry@umporeba.pl

Referat Finansowy – symbol – FN

Pok nr 8
nr wew 126

Monika Sałacińska – Rok – Główna księgowa
budzet1@umporeba.pl

Joanna Skorek – inspektor
ksiegowosc@umporeba.pl

Paulina Kopryś – inspektor
finanse@umporeba.pl

Pok. nr 6 – Podatki

tel. bezp. 32 67 71 355 wew. 113

Mariola Drabek – podinspektor
finanse1@umporeba.pl

Małgorzata Piec – podinspektor
wymiar@umporeba.pl

Ewa Jankowska – inspektor
upomnienia@umporeba.pl

Danuta Bijak
czynsze@umporeba.pl

Pok nr 4
tel. bezp. 32 6771848

Renata Kozak – Kasa
kasa@umporeba.pl

Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – symbol – GKiOŚ

Pok nr 5
tel. bezp. 32 6771203 nr wew, 122, 123

Izabela Kasprzak – Kierownik Referatu
miejski@umporeba.pl
ikasprzak@umporeba.pl

Renata Otręba – główny specjalista ds. ochrony środowiska
srodowisko@umporeba.pl
rotreba@umporeba.pl

Justyna Bzdeń – inspektor
odpady@umporeba.pl
jbzden@umporeba.pl

Tomasz Kołton – inspektor
kolton@umporeba.pl

Referat Nieruchomości i Mienia Komunalnego – symbol – NiMK

Pok nr 3
tel bezp. 32 6771867 nr wew 118,

Kamil Kowalik – Kierownik Referatu
kkowalik@umporeba.pl

Rafał Nowak – inspektor
rnowak@umporeba.pl

Katarzyna Domagała – inspektor
kdomagala@umporeba.pl

Tomasz Wawrzynkiewicz – Referent
twawrzynkiewicz@umporeba.pl

Referat Organizacyjny – symbol- OR

Pok nr 1
tel. bezp. 32 6771857 wew 114, 127

Pełnomocnik d/s rozwiązywania problemów alkoholowych- symbol – PA

Ewa Grzesiak – Główny specjalista ds. oświaty
społeczny@umporeba.pl

Kancelaria Urzędu

Izabela Ćwięk – inspektor
sedzik@umporeba.pl
kancelaria@umporeba.pl

Referat Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich – USCiSO

Pok nr 2
tel. bezp. 32 6771 426 tel wew 121,120

Pełnomocnik d/s Ochrony Informacji Niejawnych – symbol – INI

Jakub Drabek – inspektor
obywatelski@umporeba.pl

Agata Machelska – Referent
amachelska@umporeba.pl
ewidencja@umporeba.pl

Marek Gładysz – starszy informatyk, tel. wew. 120
informatyk@umporeba.pl

Urząd Stanu Cywilnego (siedziba Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie)

MOK – ul. Mickiewicza 2
tel wew 115

Halina Firek – Kierownik Referatu
Sałaciński Zbigniew – z-ca Kierownika USC
usc@umporeba.pl

Samodzielne stanowisko d/s opracowywania projektów i pozyskiwania funduszy pomocowych z UE – symbol – ŚP

MOK ul. Mickiewicza 2; Pok nr 15
tel. (32) 677 10 73
Karolina Ostrowska – Główny Specjalista, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Porębie
funduszeue@umporeba.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKompleks Orlik
Następny artykułOsiedle na stoku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię