Na kolejnych przystankach pojawią się nowe wiaty

0
219

Jedenaście nowych wiat przystankowych na porębskich przystankach pojawiło się pod koniec ubiegłorocznych wakacji. Teraz Urząd Miasta w Porębie kontynuuje inwestycję. W lipcu w nowe dwumodułowe wiaty, wyposaży kolejne punkty z rozkładu jazdy.

Przy ulicy Armii Krajowej, Wyzwolenia, Siewierskiej, a także ulicy Głównej czy przy Drodze Krajowej nr 78. To tu lada chwila zamontowane zostaną nowe, zadaszone wiaty przystankowe. – Identyczne jak te, które postawiliśmy już w zeszłym roku – mówią przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie. Podkreślają, że to kontynuacja projektu. Pod koniec sierpnia 2018 roku w nowe wiaty udało się wyposażyć jedenaście porębskich przystanków autobusowych.

Inwestycja przypadła do gustu mieszkańcom. Korzystający z transportu publicznego podkreślają, że nowe wiaty sprawdzają się między innymi przy gorszej pogodzie. – Chcemy, by mieszkańcom podróżowało się komfortowo, stąd kolejne nowe wiaty przystankowe – podkreśla burmistrz Poręby Ryszard Spyra.

Przypomnijmy; dwumodułowe wiaty z przeszkleniami i charakterystycznymi żółtymi elementami stanęły już wzdłuż porębskiego odcinka DK nr 78 oraz przy drogach gminnych tj. m.in. ul. Niweckiej, ul. Baśniowej, ul. Ludowej, ul. ks. Franciszka Pędzicha czy ul. Wojska Polskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię