Jesteś dobrym fachowcem? Cech pomoże ci rozwinąć skrzydła

0
167
Cech Zawiercie

Działa od 1922 roku. Zrzesza rzemieślników, ale też małe i średnie przedsiębiorstwa. Teraz zawierciański Cech zaprasza do współpracy mieszkańców Poręby.

Branża budowlana, drzewna, fryzjerska, kupiecka, samochodowa albo odzieżowa. To tylko część przedsiębiorstw, które pod swoją pieczą ma Cech Rzemieślników w Zawierciu. – Niektórzy nasi członkowie to fachowcy z dziada pradziada. Wspieramy ich z dumą – mówią przedstawiciele organizacji.
Nie oznacza to jednak, że pomocy odmówią nawet początkującemu przedsiębiorcy.

Nie wiesz jak rozliczyć PIT? Cech ci pomoże
Zawierciański Cech do współpracy zaprasza przedsiębiorców z Poręby. O jakiej pomocy mowa? – Prowadzimy m.in. bezpłatne doradztwo i pomoc w zakresie systemów i form podatkowych, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy czy składania i rozliczania deklaracji PIT i deklaracji ZUS – wyliczają przedstawiciele działającego od 1922 roku Cechu.

Darmowe szkolenia BHP albo unijna dotacja
Ale to nie koniec. Cech organizuje i przeprowadza w swej siedzibie także szkolenia i kursy m.in. z zakresu BHP. – Proponujemy kursy pedagogiczne dla mistrzów szkolących uczniów, szkolenia BHP dla pracodawców, a także kursy z minimum sanitarnego dla pracowników i pracodawców – podkreśla zawierciański Cech. Dodaje: – Wszystko po to, by przedsiębiorcom było łatwiej -.
Aktualnie Cech zaprasza też do wzięcia dotacji unijnej na szkolenia, a nawet studia podyplomowe. Akcję współorganizuje wspólnie z Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach.
By skorzystać z pomocy organizacji trzeba być jednak jej członkiem. Procedura jest prosta. Zasady i deklaracje członkowie znaleźć można na stronie internetowej www.cechzwiercie.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię