Inteligenta ławeczka już działa. Przetestuj ją!

0
231
laweczka internetowa

Jest wyjątkowa! Służy nie tylko do siedzenia, na ławeczce pod Miejskim Ośrodkiem Kultury skorzystać można z bezprzewodowego internetu. I nie tylko.

Błękitno-niebieska, dość masywna ławeczka pojawiła się kilka tygodni temu na zielonym skwerze przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Porębie. Szybko zwróciła uwagę mieszkańców. Okazało się, że jest nietypowa nie tylko ze względu na to, jak wygląda. – To inteligentna ławka. Taką mogą pochwalić się tylko nieliczne gminy – podkreślali przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie.

HotSpot i gniazdko do ładowania
Na czym polega wyjątkowość niebieskiej ławeczki? To ławka internetowa. Ma wbudowany HotSpot, a co za tym idzie – skorzystamy tu z bezpłatnego internetu. Jak to zrobić? Hasła służące do zalogowania, zapisano na tabliczce przytwierdzonej do jej boku. Teraz wystarczy, że do swojego smartfona lub komputera wpiszemy hasło i login. Oba są takie same: poreba (pisane bez polskich liter).

Rozładowana komórka? To już nie problem
Na tym jednak nie koniec. Inteligentna ławka ma także porty USB. Dzięki temu bez problemu, naładujemy tu swoją komórkę. Wystarczy do tego zwykły kabel z wejściem typu USB. Taki sam jakiego używamy m.in. do ładowania komórki przy użyciu laptopa. Teraz rozładowany telefon nie będzie już żadnym problemem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię