Urząd Miasta Poręba - Kilometry Dobra
Poręba

Wyszukiwarka strony

Telefon: (032) 677 13 55   
Przyłączając się do ogólnopolskiej kampanii "Kilometrów Dobra" mamy nadzieję wprowadzić w życie projekt bezpłatnych zajęć dotyczących rzeczywistości internetowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Projekt ma charakter edukacyjny i jest adresowany do grupy odbiorców w wieku od 6 do 65 lat. Zakup 10 tabletów umożliwi realizację zajęć, podczas których uczestnicy poznają aplikacje mobilne, ich cechy, rodzaje oraz zastosowanie. Planujemy podzielić zajęcia na różnorodne bloki tematyczne. Użytkownicy dzięki zajęciom poznają różne aplikacje, ich budowę, obsługę i zastosowanie w życiu codziennym oraz zawodowym.

Jak mogą włączyć się Państwo do naszej akcji? Wpłacając darowiznę bezpośrednio na konto Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie ( nr konta 62 8437 0002 0130 0910 3250 0001 wpisując w tytule: "Darowizna Kampania Kilometry Dobra"), wykonując przelew poprzez naszą STRONĘ lub wrzucając datek do specjalnie oznaczonych puszek podczas organizowanych przez nas wydarzeń kulturalnych, akcji w sklepach czy też innych eventach.

W finale kampanii, 3 czerwca podczas obchodów Dnia Dziecka, przystąpimy do próby pobicia rekordu Guinnessa w kategorii ,,najdłuższy szereg monet o jednym nominale". Będziemy układać monety jednozłotowe o równowartości środków finansowych zebranych podczas kampanii.

Naszą akcję wspierają znani i lubiani ambasadorzy: Robert Lewandowski, Cezary Żak, zespół Perfect, IRA, Bracia Golec, Kamil Grosicki, Jakub Wawrzyniak, Łukasz Piszczek, Maciej Kot, prof. Walery Pisarek, Omenaa Mensah, Artur Barciś, Krzysztof Ibisz, Barbara Stępniak – Wilk, Jacek Krzynówek, Ewa Bem, Piotr Wyszomirski, Joachim Mencel, Paulina Maj, Witold Paszt.


Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy i liczymy, że uda nam się zrealizować zamierzony cel i spotkać się z Państwem podczas zajęć z tabletami.


Zespół "Retro", działający w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie, wspiera naszą kampanię Kilometry Dobra i zachęca do przyłączenia się do akcji !!!

logo