Urząd Miasta Poręba - Ruszyła rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy
Poręba

Wyszukiwarka strony

Telefon: (032) 677 13 55   
Ruszyła rekrutacja do Porębskiego Uniwersytetu Dziecięcego na rok akademicki 2016/2017. Projekt wspiera z prywatnych środków finansowych Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra.

W celu rejestracji dziecka na zajęcia, należy wypełnić formularz, który znajduje się poniżej (klikając w logo danego Uniwersytetu Dziecięcego). Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie on-line. Szczegóły TUTAJ.

Podczas wykładów i warsztatów znani oraz doświadczeni wykładowcy akademiccy i praktycy poruszą tematy ważne dla dzieci.

Kontakt:
Biuro Uniwersytetu Dziecięcego, pokój 010, Wyższa Szkoła Humanitas, ul. Kilińskiego 43 w Sosnowcu, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 600 105 578 lub Karolina Ostrowska (koordynator projektu), pokój nr 15 w siedzibie MOK w Porębie, tel. 32/677 10 73

Szanowni Rodzice!


Zamieszczamy harmonogram wykładów w ramach Porębskiego Uniwersytetu Dziecięcego i zapraszamy do rejestracji dzieci do udziału w ciekawych zajęciach.

Wykład inauguracyjny odbędzie się 15 października br. o godzinie 13:00 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie (sala widowiskowa). Pozostałe wykłady będą organizowane o godzinie 9:30.   
logo