Huśtawka do zadań specjalnych. Przetestujcie!

0
377

Na placu zabaw przy ulicy Nowowiejskiej pojawiły się nowości. I to wyjątkowe! Wśród nich huśtawka do zadań specjalnych. Jednocześnie skorzysta z niej i maluch, i jego opiekun.

Nietypowy kształt i nietypowe funkcje. Jedna z huśtawek, które niedawno urozmaiciły plac zabaw przy ulicy Nowowiejskiej w Porębie, z pewnością przykuje waszą uwagę. – Nic w tym dziwnego, to dość rzadkie urządzenie – przyznają przedstawiciele Urzędu Miasta w Porębie. Tłumaczą, że dzięki nietypowej konstrukcji (siedziska są z obu stron huśtawki) jednocześnie huśtać może się maluch (ma siedzisko z oparciami) oraz na przykład jego mama lub tato. Krótko mówiąc; pobawić można się tutaj wspólnie, we dwójkę.

To jednak nie koniec. Tuż obok podwójnej huśtawki jest bujak typu bocianie gniazdo oraz popularny konik. Dodatkowo, na placu zabaw tuż obok boiska sportowego przy ul. Nowowiejskiej, postawiono również lubiane przez dzieci urządzenie wielofunkcyjne ze zjeżdżalnią oraz ścianką wspinaczkową.

Przypominamy, że do dyspozycji najmłodszych mieszkańców Poręby jest także plac zabaw przy żłobku (ul. Siewierska 44). Ma on charakter ogólnodostępny, warto zatem skorzystać z pogody, która póki co dopisuje nam tej jesieni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię