Fotobudka i wzruszenie w przedszkolu. Zobaczcie sami!

0
227

Własnoręcznie odbita w masie plastycznej rączka, laurka i słodkości, a do tego jeszcze wspólne tańce. Nic dziwnego, że w oku niejednej babci i dziadka zakręciła się łezka. Tak ich święto obchodzono w porębskim przedszkolu.

Choć z niewielkim poślizgiem, to naprawdę hucznie obchodzono w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Porębie tegoroczny Dzień Babci i Dzień Dziadka. Uroczystości podzielono zgodnie z wiekiem przedszkolaków, dlatego świętowanie trwało tu…aż kilka dni.

Babciu, zatańcz ze mną!

Nie obyło się bez wzruszeń. Zwłaszcza w momencie, gdy po części artystycznej (maluchy przygotowały między innymi urocze wierszyki), dzieci zaprosiły swoje kochane babcie oraz dziadków do tańca. Wspólny walczyk wyszedł im naprawdę doskonale. Były także popularne „kaczuchy” oraz boogie woogie. 

Ale i na tym nie koniec atrakcji. Wyjątkowo dobrze spisała się także zamówiona przez przedszkole fotobudka. Wspólne zdjęcia będą doskonałą pamiątką na lata. 

Prezenty przygotowane własnoręcznie

Były również prezenty. Przedszkolaki z pomocą swoich pań wychowawczyń przygotowały m.in. kolorowe laurki, kwiaty, a nawet obrazki w postaci odbitych w masie plastycznej własnych dłoni. Na koniec babcie i dziadkowie zostali uraczeni słodkim poczęstunkiem, o który postarali się rodzice. – W uroczystości zaangażowało się wiele osób i wszystko wypadło naprawę wspaniale.  Nagrodą były szerokie uśmiechy babć i dziadków – podsumowuje Marzena Orzoł, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 w Porębie. 

Galeria zdjęć – Dzień Babci i Dziadka w grupie Motylki? i Kaczuszki?

Źródło zdjęć: Przedszkole Miejskie nr 1 w Porębie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię